ПОСЕТЕТЕ ОЩЕ СПЕЦИАЛИЗИРАНИ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА
20.01.2021 | Международният форум за машиностроене и индустриален инженеринг 2021 ще се проведе онлайн
20.01.2021 | НЕК търси доставчик на консумативи и аксесоари за заваряване
13.01.2021 | Продължават заявките за участие в международното изложение за металообработка Lamiera 2021
13.01.2021 | Предстои онлайн курс по Autodesk Fusion 360
Новите логически разклонители на Meusburger позволяват осъществяване на мониторинг при процеси на щанцоване и шприцоване, съобщават от компанията. Продуктите могат да обединяват сигнали от няколко сензора, без това да доведе до загуба на напрежение.
"За разлика от конвенционалните разклонители, сензорите са с паралелно електрозахранване, което гарантира кратки времена на превключване. Това позволява към елементите да бъдат включени множество сензори с висока консумация на енергия, например оптически. По този начин се редуцира времето за окабеляване и се избягва допускането на грешки. С помощта на интегрираните LED актуалните параметри и състоянието на превключване на електрическите компоненти се сигнализират визуално", поясняват от Meusburger.
Логическите разклонители са подходящи за следене и проверка на позицията на цилиндри и плъзгачи. Производителят информира още, че те се предлагат като единична И/ИЛИ-версия и двойна И-версия.
Ключови думи: Meusburger Мойсбургер логически разклонители
Meusburger демонстрира новости за шприцформи на Fakuma 2018
Meusburger с нов каталог за елементи за машини и приспособления на AMB 2018
Meusburger придобива софтуерната компания Segoni
Meusburger представя иновации за модулната концепция на Stanztec 2018
Meusburger обяви нови компактни плъзгачи за най-малки пространства на вграждане
АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин
НОВИНИТЕ ОТ МАШИНОСТРОЕНЕТО
на специализирания портал MachineBuilding-Bulgaria.com.
БЕЗПЛАТНО, професионално, всяка седмица на вашия мейл!
19.11.2020 | Mazak представи три нови модела обработващи центри по време на JIMTOF-Токио
14.10.2020 | DMG MORI представи иновативната фрезова машина с подвижна колона DMF 200|8
05.08.2020 | Mazak представи нов хибриден модел многофункционална машина със син полупроводников лазер
23.06.2020 | Спейскад представи CAD технологията за скициране с изкуствен интелект NX
03.06.2020 | Спейскад представи SIMSOLID - ново решение за симулация на сложни сглобки
19.11.2020 | Mazak представи три нови модела обработващи центри по време на JIMTOF-Токио
14.10.2020 | DMG MORI представи иновативната фрезова машина с подвижна колона DMF 200|8
05.08.2020 | Mazak представи нов хибриден модел многофункционална машина със син полупроводников лазер
23.06.2020 | Спейскад представи CAD технологията за скициране с изкуствен интелект NX
03.06.2020 | Спейскад представи SIMSOLID - ново решение за симулация на сложни сглобки
ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев
© Copyright 2002 - 2020 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.
Други портали от групата IndustryInfo.bg