ПОСЕТЕТЕ ОЩЕ СПЕЦИАЛИЗИРАНИ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА
21.03.2023 | Deutsche Messe представя EMO Hannover в България с онлайн събитие
21.03.2023 | РАИС проведеа дни на отворените врати за учащи се и преподаватели
20.03.2023 | Обектно-ориентирани технологии в инженерното проектиране
15.03.2023 | Нова разработка използва човешка реч за управление на машини
14.03.2023 | Международна научно-техническа конференция по металолеене ще се проведе в Плевен
Интелигентни решения "smart plastics" за Индустрия 4.0, които изчисляват сами оставащия си експлоатационен живот са сред новостите, които фирма Хенлих ще представи по време на участието си на изложението MachTech в София от 4 до 7 април, съобщават за MachineBuilding-Bulgaria.com от компанията.
От Хенлих информират, че сред акцентите в участието на фирмата в събитието ще са: интелигентните кабеловодещи вериги, кабели и линейни лагери от igus, които позволяват предварително планиране на ремонтите за оптимизация на работния процес; продуктите от серията smart plastics, които непрекъснато следят състоянието си и изпращат предварително предупреждение за очаквани неизправности; продуктовата гама isense, предлагаща различни сензори и модули за мониторинг, които изпращат сигнали към комуникационен модул iCOM, позволяващ директна интеграция в инфраструктурата на клиента.
"Заповядайте на нашия щанд C2 в зала 2, за да разгледате нашата богата гама от иновативни продукти: ценово изгодни, олекотени модулни системи за роботи; трибополимерни материали за 3D печат, извити линейни направляващи за по-голяма свобода в дизайна", канят от Хенлих.
На щанда на компанията посетителите ще могат да разгледат различни решения motion plastics за оптимизация на производството. "Посетете ни, за да споделим с Вас своя опит и висококачествени продукти под мотото "Намалете разходите и увеличете експлоатационния живот!"", допълват от компанията.
Ключови думи: Хенлих Hennlich MachTech igus smart plastics isense motion plastics
Хенлих отблизо: Един ден с практици и 5 дискусии от инженери за инженери
Девето състезание manus за креативни приложения на полимерни плъзгащи лагери
Пътуващият изложбен щанд на Хенлих и igus вече е в България
Хенлих с 13-о поредно участие на МТП Пловдив
Хенлих представи иновативни филтриращи системи за въздух ARNO
АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин
НОВИНИТЕ ОТ МАШИНОСТРОЕНЕТО
на специализирания портал MachineBuilding-Bulgaria.com.
БЕЗПЛАТНО, професионално, всяка седмица на вашия мейл!
24.01.2023 | TIMTOS 2023 организира тематични обиколки с екскурзовод в света на металообработването
10.01.2023 | Международен конгрес за машини и технологии събира научната общност и индустрията в Боровец
19.12.2022 | Warsaw Metal-Tech ще посрещне представителите на металообработващата индустрия през януари
05.12.2022 | Formnext 2022 демонстрира, че адитивното производство оформя бъдещето на индустрията
18.11.2022 | Какви са оценките за приключилата среща на върха по машиностроене в Берлин
24.01.2023 | TIMTOS 2023 организира тематични обиколки с екскурзовод в света на металообработването
10.01.2023 | Международен конгрес за машини и технологии събира научната общност и индустрията в Боровец
19.12.2022 | Warsaw Metal-Tech ще посрещне представителите на металообработващата индустрия през януари
05.12.2022 | Formnext 2022 демонстрира, че адитивното производство оформя бъдещето на индустрията
18.11.2022 | Какви са оценките за приключилата среща на върха по машиностроене в Берлин
Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев
ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта
© Copyright 2010 - 2023 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.