ПОСЕТЕТЕ ОЩЕ СПЕЦИАЛИЗИРАНИ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА
18.06.2025 | Sandvik Coromant представи нови геометрии на CoroCut 2
17.06.2025 | Специално шоу по време на automatica 2025 представя бъдещето на свързаността между машините
10.06.2025 | Конкурсът Formnext Awards 2025 приема предложения за участие
06.06.2025 | РАИС бе домакин на дискусия за инициативи в подкрепа на българското машиностроене
16.05.2025 | Европейско събитие на Mazak демонстрира най-новото в лазерната обработка
Продължава подготовката на ВИСОКОТЕХНОЛОГИЧНО МАШИНОСТРОЕНЕ - специално издание на сп. Инженеринг ревю, което водещото издателство за специализирана техническа периодика TLL Media обяви по време на тазгодишното издание на изложението MachTech & InnoTech.
Уникалното за българския пазар издание ще е фокусирано върху съвременните тенденции и новости в машиностроенето в световен мащаб и реалното им предлагане в страната. Специалното издание ще включва аналитични и технологични публикации, предоставящи актуална и интересна за читателите информация.
Изданието ще достигне до всички от машиностроителната индустрия чрез цялостното портфолио медийни продукти на издателството – уеб, мейлинг и печатен канал за разпространение. Печатното издание ще се разпространи безплатно до установена и поддържана от години читателска аудитория в машиностроенето под формата на луксозна книжка с удобен формат.
ВИСОКОТЕХНОЛОГИЧНО МАШИНОСТРОЕНЕ е насочено към целия машиностроителен сектор у нас - производители и доставчици на машини, машинни изделия, компоненти, продукти, материали, машиностроителни услуги, софтуер, системи, решения, академичното общество и т. н.
Ключови думи: високотехнологично машиностроене TLL Media машиностроителен сектор специално издание Инженеринг ревю
Тече едно от най-успешните досега издания на MachTech
Организаторите на TMTS 2014 представиха новости в програмата на изложението
СЕМИНАРНА ПРОГРАМА 6 МАРТ
Днес се провежда делова борса за бизнес коопериране IndustryMatchMaking
TLL Media ще представи специализирани издания на MachTech & Metal 2014 и ще отразява онлайн трите изложбени дни
АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин
НОВИНИТЕ ОТ МАШИНОСТРОЕНЕТО
на специализирания портал MachineBuilding-Bulgaria.com.
БЕЗПЛАТНО, професионално, всяка седмица на вашия мейл!
03.06.2025 | Какви са тенденциите на европейския пазар на 5-осни CNC машини
27.05.2025 | Чуждестранните поръчки подкрепят машиностроителния сектор в Германия
29.04.2025 | Австрийска фирма търси спешно производител на голяма партида винтове и гайки
22.04.2025 | Силна позиция на машиностроенето в областта на глобалната патентна дейност
07.04.2025 | Бимекс Лимитид вече предлага продуктите на Haimer в България
03.06.2025 | Какви са тенденциите на европейския пазар на 5-осни CNC машини
27.05.2025 | Чуждестранните поръчки подкрепят машиностроителния сектор в Германия
29.04.2025 | Австрийска фирма търси спешно производител на голяма партида винтове и гайки
22.04.2025 | Силна позиция на машиностроенето в областта на глобалната патентна дейност
07.04.2025 | Бимекс Лимитид вече предлага продуктите на Haimer в България
Специализиран портал от групата IndustryInfo.bg
Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев
ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта
© Copyright 2010 - 2025 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.